Yükleniyor...

Hizmetlerimiz

Oto Cam Fiyatları

Oto cam fiyatları nelerdir? Oto cam montaj ne kadara mal olur?

Arı aks oto cam her marka ve modele uygun araç camlarını bulabileceğiniz en doğru adrestir.Oto cam fiyatları aracın modeline ve camın özelliğine göre farklılık göstermekte olup doğru bir fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Arı Aks Oto Cam siz değerli müşterilerimize oto camda kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı amaçlamaktadır.

Oto Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Cam değişimi hakında bilgiler

Oto ön camlardaki hasar cam çatlak tamiri ile düzeltilemeyecek boyutlarda olduğunda, ön cam değişimi gerekmektedir. Ön cam değişim ücreti değişecek camın türüne göre değişiklik göstermektedir.
Oto ön cam değişimine başlamadan önce camı sabitleyen plastik parçalar çıkarılır ve çevreleyen şerit sökülür. Güçlü fakat esnek olan oto cam silikonu kesilir. Cam dikkatlice kaldırılarak araçtan çıkarılır.
Eski ön camın yapıştırıcı kalıntıları temizlenir. Yeni uygulanacak olan oto cam silikonunun güçlü olabilmesi için eski kalıntılardan iyice temizlenmiş olması gerekmektedir. Temizlenen kenarlara silikon tabancası ile silikon uygulanır ve yeni oto ön cam dikkatli bir şekilde yerleştirilir.

Araç Cam Tamiri Nasıl Yapılır

Araç cam tamiri nasıl yapılır, hizmetimiz, hangi malzemeler ve bunlar hakkında bilgiler bulabilirsiniz

Oto camları çok büyük bir hasar almadığı sürece ya da kullanılamaz hala gelmediği sürece araç cam değişimi yapmak yerine cam tamiri yapımı tercih edilebilmektedir.Oto camında çok büyük bir hasar yoksa veya çatlaktan ibaret bir sorun varsa aracınızın cam tamirini yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Peki araç cam tamiri yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? ilk olarak araç cam tamiri yapılmadan önce çatlağın veya hasarın olduğu yerin dikkatli ve iyi bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Çatlağın ya da hasarın içindeki hava yine dikkatli bir şekilde ve hava kalmayacak şekilde çekilerek bu iş özel olan bir madde ile doldurulur. Bu işlemin amacı çatlağın bulunduğu yerin olabildiğince pürüzsüz ve havasının tamamen çıkarılarak havasız olmasını sağlamaktır. Hasarın bulunduğu yerin içini doldurma işlemi çok uzun sürmemektedir. Burada kullanılan maddenin tam olarak kuruması ve sertleşmesi için 5 dakika gibi kısa bir süre gerekmektedir. Havasını aldığınız hasarlı yerde kullandığınız maddenin yerleştirilmesinden sonra bir süre beklemeniz faydalı olacaktır. Belirli süre beklendikten sonra yani madde kuruduktan sonra araç cam temizliğini yaparak işleminizi sonlandırabilirsiniz.